Rozhovor

11. března 2012 v 16:02 | Niky
ROZHOVOR:
- Ben Chan říkal, že jste strašně laskavá a milá osoba, proč jste si začala volat s Daddy Warbucksem?
LUCY- Dal mi spoustu věcí . Byl ke mě velmy laskavý. Obědvali jsme spolu v Pekingu v krásné zahradě. A on mi tam dál jako dárek úžasný náramek....

- Viděl jsem jak jste šla nakupovat se Scottem co jste dostala v různých obchodních řetězci?
LUCY- Chcete říci co jsem spíše nedostala... :D . Dostala jsem plavky, kalhotky, podprsenky, džíny, košile, čepice, sukně. Joo a Scott, tek ten dostal aspoň 20 párů spodního prádla (směje se)

- Vaši krásu hodně tady na Filipínach ocenili, protože jste drobná a jste bruneta, takže vlastně aková Filipičanka. Můžete nám říci co jsi taková drobná dívka jako vy může dát na sebe a jak se líčí?
LUCY- Vím, že nemůžu nosit hodně věcí, které bych třeba chtěla nosit, ale prostě na to nemám proporce... Třeba džíny nebo kalhoty nemůžu nemít zastřcené v botách, protože chci vypadat vyšší. Takže si myslím, že můsite najít to co je nejvhodnější pro vaše tělo. Ale nebojte se riskovat a zkoušet nové věci. To co jsem právě řekla je takovým mojím motem po celý život

-Jaký je skutečný vztah mezi vámi a Ianem a koho máte v Pretty Little Liars nejradši?
LUCY- Ian je v normálním životě strašně milý a drahý, ale jsme rozhodně jen přátelé. Je to jeden z těch hodně blízkých lidí. Je to hodný kluk. Můj nejbližší přítel v seriálu je Keegan Allen, který hraje Tobyho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama